Якщо всю "Кока-Колу”, що було вироблено більш ніж за 100 років, розлити в пляшки, виставити їх в одну лінію та обгорнути нею навколоземну орбіту нашої планети, то вона обгорне Землю 4334 рази. До речі, подібний ланцюжок до Місяця протягнувся б туди й назад 1045 разів.
Якщо всю виготовлену "Кока-Колу” роздати в пляшках усім мешканцям планети, кожний з нас одержав би по 767 пляшок.
Якщо всією виготовленою "Кока-Колою” заповнити басейн глибиною 180 сантиметрів, то його довжина дорівнювала б 33 кілометри, а ширина – майже 15 кілометрів. В такий басейн можуть одночасно увійти 512 мільйонів людей.
Кожної секунди в світі випивають 8000 склянок напою.
Величезний знак "Кока-Коли”, що його розміщено над павільйоном "Світ Кока-Кола” в Атланті, складається з 1407 звичайних лампочок та 1906 "погонних” неонових ламп. Заввишки знак – 9 метрів, завширшки – 8, вага його – 12,5 тонн.
Найбільший знак "Кока-Коли” розміщений в чилійському місті Аріка. Його встановлено на верхівці пагорба. Ширина знака – 122 метри, висота – 40 метрів. Складається він з 70 тисяч пляшок від "Кока-Коли”.
Перший зовнішній рекламний щит "Кока-Кола”, намальований ще в 1904 році і досі знаходиться на своєму місці в містечку Картерсвіл (штат Джорджія).
В 1989 році "Кока-Кола” була першою іноземною компанією, що розмістила рекламу своєї торгівельної марки на Пушкінській площі в Москві.
Дві країни, в яких найвищий відсоток споживання в світі "Кока-Коли” на душу населення, не мають між собою абсолютно нічого спільного. Це величезна континентальна субтропічна Мексика та малесенька острівна навколополярна Ісландія.
Найдовший маршрут доставки "Кока-Коли” знаходиться в Австралії. Водії вантажівок змушені долати 1803-кілометрову відстань, щоб доставити продукцію з міста Перт (Південна Австралія) до населених пунктів Каррата та Порт-Хедленд.