Ми переїхали http://zaritskyy.wix.com/foto
//vk.com/phzaritskyy


Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSSГоловна | Статті та афоризми

Меню сайту
Категорії розділу
Фотолюбителям і не тільки [34]
Цікаві факти [68]
Афоризми [4]
Загадки [4]
Корисні поради та вказівки [5]
Історії [9]
Гумор [8]
Здоров'я [8]
Меню
Block title
Пошук
Опитування №2
Чи любити ви фотографувати?
1. Так люблю.
2. 50/50.
3. Ні! Не люблю.
4. Важко відповісти
5. Ще не знаю.
6. Відповіль дам завтра. :-)
Всего ответов: 101
Що саме Ви любите фотографувати?
Всего ответов: 96
...
Статистика
Головна » Статті » Цікаві факти

Цікаві факти про мобілки
Немає потреби доводити очевидний факт – мобільні телефони змінили світ. Змінилися способи спілкування, та й саме поняття "бути на зв’язку” зазнало суттєвих змін: більшість людей залишаються на зв’язку 24 години на добу. Факти, описані нижче, лише доводять, як сильно змінився світ після масового впровадження в наше життя мобільних телефонів – та так, що ми і не підозрювали.

1. Їх багато

В усьому світі налічується близько 3,5 мільярдів благополучно функціонуючих мобільних телефонів. Вдумайтеся в цю жахливу цифру – мобілок всього лишень у два рази менше, ніж населення земної кулі. Якщо врахувати, що мобільними телефонами користується не все людство, а тільки доросла і найбільш активна його частина, то на 100 людей припадає 158 працюючих мобілок. Перебір!

2. Планета в небезпеці

Щороку 125 млн. мобільних телефонів відправляються прямо у відро для сміття. Ні, вони не виходять з ладу, а лише набридають своїм власникам, які не проти змінити колишнього улюбленця на що-небудь новеньке і модне. З огляду на швидкість, з якою людство розлучається з улюбленими іграшками (корейці, наприклад, змінюють мобілки кожні 11 місяців), скоро нам доведеться зіткнутися з проблемою утилізації. Навколишнє середовище забруднюється в масштабах, які важко уявити. Тільки подумайте, який у мобілки період напіврозпаду!

3. Мобілки скоро замінять бюлетені

Крихітна Естонія несподівано для світової спільноти стала лідером в галузі впровадження передових технологій у процес здійснення конституційного права на вибір. Простіше кажучи, тепер будь-який виборець може віддати голос за вподобаного йому кандидата за допомогою мобільного телефону. Це, з одного боку, полегшує процес голосування, а з іншого – процес ідентифікації особи виборця. Еру "мобільного голосування” можна офіційно вважати відкритою.

4. Корейці "підсіли” на смс

За статистикою, корейський підліток посилає зі свого мобільного телефону близько 20 тис. текстових повідомлень на рік (близько 60 смс в день). Згідно з іншими даними, близько 30% корейських студентів відправляють вже близько 100 повідомлень на день. І коли вони тільки вчитися встигають?

5. Перший мобільний телефон з’явився в 1983 році

Здивовані? Так, ера стільникових телефонів почалася трохи більше 25 років тому: саме тоді в продажу з’явився Motorola DynaTAC 8000X.

6. Мобільний ліхтарик

Згідно з дослідженнями, більше половини власників стільникових телефонів використовують підсвічування апарату як ліхтарик.

7. Мобільний як знаряддя хулігана

За допомогою мобільного телефону можна гарненько налякати його власника. Принаймні, в Англії нестримно зростає кількість загроз, надісланих за допомогою текстових повідомлень. Смс-загрози "гарні” тим, що залякувати жертву можна цілодобово: мобільний телефон у більшості людей включений завжди. Єдиний вихід – змінити номер телефону.

8. Мобільний телефон як антитерористичний детектор

Використовуючи напівпровідникові давачі радіаційного фону, вчені з Університету Пердью працюють над створенням мережі зі стільникових телефонів із спеціальними настройками, які можуть виявити присутність радіоактивних матеріалів. Оскільки цілями атак терористів найчастіше стають центри міст з великим скупченням людей, а у більшості городян є мобільні телефони, затія вчених виглядає дуже практичною та важливою. Система виявлення радіоактивних матеріалів за допомогою мережі мобільних телефонів (якщо вона буде створена і запущена) буде ефективно запобігати можливим терактам силами самих жителів мегаполісів.

9. Мобільний телефон як засіб попередження катастроф

Мобільні телефони, як не дивно, частіше за все потрібні не для ніжного воркування з коханою людиною, і навіть не для ділових переговорів з клієнтом. Найбільш корисними вони стають у разі небезпеки або стихійних лих – коли стаціонарного телефону під рукою немає, а подзвонити і викликати допомогу вкрай необхідно. У багатьох країнах мобільні телефони використовуються в якості засобів оповіщення: оператори автоматично розсилають абонентам попередження про катастрофи, що наближаються (землетруси, шторми тощо).

10. Мобільна література – новий тренд книжкового ринку

Це могли придумати тільки японці: написати книгу за допомогою мобільного телефону і поставити на вуха всю книжкову індустрію. Романи, написані настільки екстравагантним чином, миттєво стали популярними і принесли письменникам-першопроходцям величезні прибутки. За першовідкривачами в надії на легкий прибуток потяглися й інші молоді автори. Треба сказати, що "мобільна” література до цих пір знаходиться на піку популярності: п’ять із десяти бестселерів 2007 року було написано на екрані мобілки. Авторами подібної, з дозволу сказати, белетристики, є в основному молоді жінки, які засновують сюжет роману на реальних подіях власного життя.


Джерело: http://cikavo.com.ua/tsikavi-fakty-pro-mobilky.html
Категорія: Цікаві факти | Додав: Zaritskyy (22.10.2010)
Переглядів: 630 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:



Copyright MyCorp © 2024

Безкоштовний хостинг uCoz