Ми переїхали http://zaritskyy.wix.com/foto
//vk.com/phzaritskyy


Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSSГоловна | Статті та афоризми

Меню сайту
Категорії розділу
Фотолюбителям і не тільки [34]
Цікаві факти [68]
Афоризми [4]
Загадки [4]
Корисні поради та вказівки [5]
Історії [9]
Гумор [8]
Здоров'я [8]
Меню
Block title
Пошук
Опитування №2
Чи любити ви фотографувати?
1. Так люблю.
2. 50/50.
3. Ні! Не люблю.
4. Важко відповісти
5. Ще не знаю.
6. Відповіль дам завтра. :-)
Всего ответов: 101
Що саме Ви любите фотографувати?
Всего ответов: 96
...
Статистика
Головна » Статті » Цікаві факти

Цікаві факти про окуляри

З XV столітті оптичні пристрої для корекції зору були радше винятком, ніж правилом, але і тоді на дорогах Європи можна було часто зустріти людей в окулярах – "дорожні окуляри” застосовувалися для захисту від сонця і пилу. Людовик XV якось раз у відповідь на улесливий панегірик, написаний на його честь, сказав, що саме окуляри автора збільшують заслуги короля. Психологи вважають, що, надягаючи окуляри, людина змінюється не тільки зовні, але і внутрішньо. Що ще можна зробити за допомогою окулярів?



Окуляри можуть стати причиною втрати самих очок, а також причиною великих незапланованих витрат! Дирекція Гамбурзького зоопарку регулярно платить відвідувачам неабияку компенсацію за речі, вкрадені мавпами. Найчастіше мавпи тягнуть окуляри, причому зазвичай це відбувається в той момент, коли відвідувачі нахиляються до прутів клітки, щоб прочитати застережливе оголошення: "Обережно, ви ризикуєте втратити Очок!”.

Півням на данських птахофермах надягають роблять їх короткозорими пластикові окуляри, щоб півні гірше бачили інших півнів і рідше билися.

За допомогою окулярів можна буквально залишити слід в історії! Знаменита алея в Голлівуді, де кінозірки залишають відбитки своїх ніг, зберігає і більш екзотичні відбитки. У 1927 році там з’явився відбиток очок коміка Гарольда Ллойда.

Як-то раз кілька радянських фізиків-теоретиків, будучи на симпозіумі в одному з радянських же міст, засиділися за вченим суперечкою настільки, що пропустили вечерю. Після довгого стуку в двері їдальні їм все ж таки відкрили, видали по тарілці щей і шматку хліба і виштовхали. Діставшись до номера, бідолахи-фізики згадали, що забули взяти ложки. З їдальні всі вже пішли, щоб просити від розлючений коридорній було безглуздо, і тоді був знайдений вихід: фізики з’їли злощасні щі своїми окулярами!

Візуально підвищити IQ. За дослідженнями психологів, наявність у вас очок призводить до підвищення думки оточуючих про ваше IQ приблизно на 15 пунктів.

У Стародавньому Китаї окуляри обов’язково одягали судді для того, щоб не можна було прочитати їхні думки.

Окуляри можуть не просто коригувати зображення або приховувати синець під оком, вони можуть приховувати шпигунську камеру, розмір якої наразі не перевищує 7 мм.

Завдяки спеціальному пристрою окуляри допомагають машиністам не засинати на роботі.

Радянські військові фахівці, послані до Китаю на початку 1950-х років, з подивом виявили, що навчання з відпрацювання нічних дій військ проходять в китайській армії днем. Місцеве керівництво пояснювало це тим, що командирам необхідно бачити помилки солдатів. Правда, комплект спорядження для цих навчань відрізнявся від звичайного одним додатковим предметом – темними окулярами – для більшого наближення до реальних умов.

У Ріо-де-Жанейро почалося втілення в життя нової програми по боротьбі зі злочинністю за допомогою свідомого населення похилого віку. При цьому добровольцям лунають як біноклі, так і посилені окуляри. Деякі бабусі вже помітили кілька злочинів.


Джерело: http://chavo.in/
Категорія: Цікаві факти | Додав: mustang (16.07.2011)
Переглядів: 1578 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:



Copyright MyCorp © 2024

Безкоштовний хостинг uCoz