Ми переїхали http://zaritskyy.wix.com/foto
//vk.com/phzaritskyy


Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSSГоловна | Статті та афоризми

Меню сайту
Категорії розділу
Фотолюбителям і не тільки [34]
Цікаві факти [68]
Афоризми [4]
Загадки [4]
Корисні поради та вказівки [5]
Історії [9]
Гумор [8]
Здоров'я [8]
Меню
Block title
Пошук
Опитування №2
Чи любити ви фотографувати?
1. Так люблю.
2. 50/50.
3. Ні! Не люблю.
4. Важко відповісти
5. Ще не знаю.
6. Відповіль дам завтра. :-)
Всего ответов: 101
Що саме Ви любите фотографувати?
Всего ответов: 96
...
Статистика
Головна » Статті » Цікаві факти

Де і коли було винайдено скло
Де і коли було винайдено скло достовірно невідомо. У Давньому Єгипті із скла виготовляли посуд. Так, найраніша річ, що дійшла до наших часів- чаша Тутмоса III ст., яка була виготовлена із скла бірюзового кольору.

У I тис. до н.е. скляні вироби починають поширюватися і в інших країнах, в першу чергу на Близькому Сході. Тут створюють невеликі скляні судини, що формою нагадують керамічний посуд. На передодні настання нової ери в Сирії була винайдена склодувна трубка, яка і поклала початок для масового виготовлення скла на століття.

Європа також зберегла традиції виготовлення скла. Головним центром скловиробів на європейському континенті стає Венеція. У XIII ст. венеціанське скло вже широко експортується в інші країни. Потрібно сказати, що Венеція – один з перших творців шибки. У XIV-XV ст. у Венеції починає застосовуватися забарвлення скла золотом, кобальтом і міддю, що тоді було ознакою венеціанського благородства. Хімічні процеси виготовлення і декорування скла у Венеції вважалися державною таємницею і трималися в строгому секреті.

Опісля декілька століть в Германії у виробництві художнього скла починають використовувати техніку різьблення, яке починає широко використовуватися. В період класицизму цей матеріал досяг високого рівня.

У XIX ст. Богемські майстри стали розвивати виробництво накладного і кольорового скла, що залишило великий відбиток в історії виготовлення скловиробів.

Розвиваючись і удосконалюючись, технологія виробництва скла відкриває все нові властивості цього прекрасного матеріалу. Дивний матеріал – стекло. Дивний він і в інших художніх виробах, потрібно лише знати до нього підхід, уміти вгадувати його чарівні можливості, які, звичайно ж, нам відкриті ще далеко не повністю. Так, одним з нових напрямів в області скловиробів у наш час виступають скляні конструкції, які за короткий час знайшли популярність майже по всьому світу.

Компанія «Аспект-плюс» - одна з передових компаній, яка займається розробкою і виготовленням скляних конструкцій, тобто це і скляні перегородки, і скляні міжкімнатні двері, скляні рівні підлоги, а також безліч інших, які зацікавлять Вас проектів і робіт, які Ви зможете ознайомитися на нашому сайті. Що ж таке «скляні перегородки»? Наші конструктори і дизайнери на прикладі ширми, розробили легені функціональні, міцні, що саме головне скляні перегородки. Вони настільки зручні, що їх можна ставити як в офіси, так і вдома. Необхідно звернути увагу, що це не просто скло, а ще і витвір мистецтва. Адже наші фахівці можуть нанести на перегородку будь-який малюнок, що цікавить Вас. Хоча слово «перегородка» асоціюється з чимось крихким і проніцаємим- не варто піддаватися цій ілюзії. Сучасні технології виробництва забезпечують високу стійкість таких конструкцій до силових навантажень, завдяки чому вони здатні витримати навіть любителів «підпирати стіни»

Ніщо так не поєднується з вікнами, як скляні перегородки. І, якщо Вам здається, що в цьому є щось буденне і незатишне, то Ви ще не досить багато знаєте про те, що одній із здібностей скла - створювати тепло і затишок!

Хочемо звернути Вашу увагу на скляні конструкції для офісу, а точніше скляні перегородки. На початку 90-х зароджувалися поняття «Офісний інтер'єр». Сучасний і стильний офіс- це обличчя фірми, перша ознака того, що в компанії відносяться з повагою не лише до клієнтів і партнерів, але і до своїх співробітників. Інтер'єр допоможе визначити статус компанії, стабільність і бажання досягати успіху на ринку.

Сьогодні в моді відвертість, прозорість і легкість конструкцій. яка досягається використанням скляних офісних перегородок.
Скло, використовуване в системах перегородок саме різне: прозоре, матове і тоноване, дзеркальне, з малюнком і так далі. Всі системи перегородок виконані за побажанням замовника. Сучасному власникові фірми, що розвивається, із зростаючим штатом не обов'язково постійно міняти офіс, тому він може максимально ушляхетнити свій офіс не лише для себе,но і для своїх співробітників. Адже ці конструкції візуально розділяють простір, залишаючи можливість ефективної взаємодії співробітників, але в той же час створюють індивідуальну робітничу зону- майже окремий кабінет, тому вони незамінні, якщо необхідно створити затишну, але в той же час максимальний робочу обстановку.

Не потрібно забувати про вживання скляних перегородок в будинку. Все частіше за перегородку і обгороджування із скла застосовуються в оформленні інтер'єрів житлових приміщень. Навіть приміщення з маленькою площею, завдяки перегородкам і стінам із скла стають просторими і світлими. Скляні міжкімнатні перегородки дозволяють відчути близькість людей, що живуть в будинку, залишаючи при цьому відчуття особистого простору. Міжкімнатні скляні двері і перегородки в житловому приміщенні, в відмінності від строгих офісних перегородок можливе оформлення на будь-яку інтерьерную тему- застосувавши кольорові плівки, фьюзінг, хімічне труїть.

Необхідно зробити висновок, що скляні перегородки доречні як в офісах, так і в квартирах будь-якого типу. Склом сьогодні обробляють стелі, підлоги і сходи, їм обгороджують зимові сади. Якщо склити, наприклад, частину вузького коридору, він стане світліший і сприйматиметься не як довге темне приміщення, а як частина якоїсь незвичайної загадкової системи. Такого же ефекта можна досягти, встановивши прозору перегородку між крихітним передпокоєм і єдиною житловою кімнатою: при необхідності приміщення можна ізолювати один від одного спеціально нанесеним малюнком або просто звичайною ширмою.

Далі розмова піде про види перегородок.

На думку експертів, сьогодні найпоширенішим матеріалом для виготовлення внутрішніх перегородок є гипсокартон. Технологія його вживання, в доволі проста: металевий каркас, що несе, кріпитися до підлоги і стелі ,а потім обшивається панелями з гипсокартона.

Але перш ніж споруджувати перегородку, слід гарненько подумати над тим, як ви збираєтеся її використовувати. Тому як одна справа, якщо таку стіну прикрашатимуть декілька фотографій, а зовсім інше- важка книжкова полиця. Щоб уникнути неприємних «сюрпризів», необхідно правильно вибрати відповідну конструкцію, в цьому вам допоможуть наші фахівці.
Не менш цікаві з точки зору дизайнера і перегородки, що є каркасом з алюмінієвого або ПВХ- профілю, в який вставлений «заповнювач»- скло, дерево або метал. Незрідка такі перегородки схожі на вітражі, в яких поєднуються різні матеріали. Найпопулярніші комбінації- матове або прозоре скло, а також метал із склом.

Традиційні дерев'яні перегородки- класика жанру. Ці перегородки можуть бути все тим же книжковим стелажем, стійкою для кімнатних рослин або просто декоративними гратами. Але в той же час дерево «не любить» води і взагалі дуже чутливо до температурно - вологому режиму в приміщенні.
Дизайнери люблять придумувати різного вигляду перегородки, які дозволяють привести навіть стриманий інтер'єр в яскраві ефектні штрихи. Отже якщо хочете дивувати своїх гостей, надайте фахівцям можливість проявити фантазію. Наприклад, живописно виглядає між кухнею і вітальнею перегородка із скла із спеціально нанесеним на неї малюнком. У перегородку, призначену для дитячої кімнати, наші дизайнери розроблять спец малюнок з улюбленими мульт героями вашого дитини. Така незвичайна стінка має багато переваг: вона прозора, володіє звукоізоляційними властивостями і досить надійна. Тому Ви можете не боятися, що при руйнуванні хтось пораниться з близьких Вам людей. Зверніть увагу на надані нами види скляних перегородок.


Джерело: http://www.stekloperegorodka.com/
Категорія: Цікаві факти | Додав: Zaritskyy (04.03.2011)
Переглядів: 2862 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:



Copyright MyCorp © 2024

Безкоштовний хостинг uCoz