Ми переїхали http://zaritskyy.wix.com/foto
//vk.com/phzaritskyy


Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSSГоловна | Статті та афоризми

Меню сайту
Категорії розділу
Фотолюбителям і не тільки [34]
Цікаві факти [68]
Афоризми [4]
Загадки [4]
Корисні поради та вказівки [5]
Історії [9]
Гумор [8]
Здоров'я [8]
Меню
Block title
Пошук
Опитування №2
Чи любити ви фотографувати?
1. Так люблю.
2. 50/50.
3. Ні! Не люблю.
4. Важко відповісти
5. Ще не знаю.
6. Відповіль дам завтра. :-)
Всего ответов: 101
Що саме Ви любите фотографувати?
Всего ответов: 96
...
Статистика
Головна » Статті » Гумор

10 фраз, які не можна казати шефу
За своє робоче життя ви неодмінно скажете якусь дурницю чи неприємну річ вашому шефу. Рано чи пізно це спіткає всіх – кожного з різним ступенем тяжкості наслідків. Список найбільш небезпечних фраз уклав сайт askmen.com, і якщо ви змусите себе не говорити вголос хоч кілька з них – не говоріть. Цим ви зробите своєму начальнику, собі і своїй кар’єрі неоціненну послугу.

1. "Ох!..”

Прихована агресія і двозначність цього зітхання поставили його на перше місце рейтингу. У відповідь на таке ви можете отримати потік звинувачень, від яких вам доведеться захищатись, навіть якщо ви не мали на увазі нічого поганого. Хоча всі ми знаємо, що значить зітхання: роздратованість, невдоволення і відчуття того, що вас навантажили понад міру.

2. "Мені за це не платять”

У 99% випадків ви зробите помилку, сказавши таке. Тим більше, що ці слова належать до найпопулярніших відмовок від роботи. Найбільш вірогідною відповіддю на це може бути: "Тоді вимітайся і йди туди, де твій величезний нереалізований потенціал гідно оцінять!” Фраза "мені за це не платять” не має під собою іншої мети, крім роздратувати шефа і показати йому, що ви не хочете чогось робити.

3. "Ми так гульнули вчора…”

Ви можете вихвалятися вчорашнім вечором, а тим часом шеф може шукати відповідь на питання, чому ви не встигаєте з робочим планом. Така фраза наштовхне його на думку, що вам байдуже, як позначається ваша поведінка в приватному житті на роботі, а то й більше – що у вас взагалі гальм нема. А отже, вам не довірять нічого відповідального і справді серйозного.

4. "Я додам вас у друзі на "Facebook” / "вКонтакті”

Ні, не треба! Ніколи. Ваш керівник це розуміє, і його може розчарувати, що ви цього не усвідомлюєте. Така пропозиція ставить його в незручне становище. Він може виявитись досить розумним, щоб тактовно відмовити, або досить дурним, щоб погодитись. У будь-якому випадку спілкування з шефом у соціальній мережі навряд чи принесе вам купу задоволення. Це не означає, що не можна поговорити з ним на офісній вечірці, але не намагайтеся проникнути у його приватне життя.

5. "Це ж так просто!”

Сказана поблажливим батьківським тоном, ця фраза може сильно зачепити керівника. Він не чує в ній, що завдання виконати просто; для нього тут звучить: "Це ж елементарно! Як можна бути таким тупим?”

6. "Я вже закінчив. Це комусь потрібно?”

Чого точно не потрібно, то це ставити непотрібні запитання. Якщо керівник дав вам завдання, значить, воно важливе. Ставити під сумнів доцільність власної роботи – образа і для вас, і для начальника.

7. "Це не належить до моїх прямих робочих обов’язків”

Багато справ не належать до наших прямих робочих обов’язків – переписка з друзями чи сидіння в Інтернеті, але ж ми їх робимо під час робочого дня, правда? Отже, коли шеф попросить вас про якусь додаткову дрібницю, не ставайте в позу і не заявляйте, що це не ваша робота.

8. "Це не мій клопіт”

Фраза передбачає, по-перше, що є певна проблема, а по-друге, що хтось – бос чи колега – не може з нею справитися. Не варто зайвий раз підкреслювати слабкі сторони колективу. Якщо вже вас покликали, просто допоможіть.

9. "Оце й усе?”

Чого б це не стосувалося: нових офісних телефонів, комп’ютерів чи кафе, де у вас буде корпоратив, – ця фраза показує шефу і співробітникам, що ви обмануті у найкращих ваших сподіваннях. Такі слова применшують зусилля, яких ваш керівник доклав, аби покращити життя колективу.

10. "Це неможливо”

Типовий приклад недалекоглядного підходу до роботи, про який жоден шеф і чути не хоче. Ця фраза свідчить про дві речі: недостатні зусилля з вашого боку і байдужість до справи. Тож якщо ви поки не знаєте, як виконати завдання, краще утримайтеся від категоричних заяв.


Джерело: http://rate1.com.ua
Категорія: Гумор | Додав: mustang (16.07.2011)
Переглядів: 498 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:



Copyright MyCorp © 2024

Безкоштовний хостинг uCoz