Ми переїхали http://zaritskyy.wix.com/foto
//vk.com/phzaritskyy


Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSSГоловна | Статті та афоризми

Меню сайту
Категорії розділу
Фотолюбителям і не тільки [34]
Цікаві факти [68]
Афоризми [4]
Загадки [4]
Корисні поради та вказівки [5]
Історії [9]
Гумор [8]
Здоров'я [8]
Меню
Block title
Пошук
Опитування №2
Чи любити ви фотографувати?
1. Так люблю.
2. 50/50.
3. Ні! Не люблю.
4. Важко відповісти
5. Ще не знаю.
6. Відповіль дам завтра. :-)
Всего ответов: 101
Що саме Ви любите фотографувати?
Всего ответов: 96
...
Статистика
Головна » Статті » Фотолюбителям і не тільки

Як фотографувати архітектуру
Фотограф має справу з постійним об'єктом. На відміну від інших жанрів, не можна покластися на унікальний момент тут - будівля може бути застрелено в будь-який день протягом років в різній погоді і умов освітлення. Крім того, є висока ймовірність, що ідея фотографувати цікаве будинок або інженерні системи та мережі прибула не тільки до тебе, особливо якщо це виглядає гарним і має певну історичну цінність.

Щоб отримати хороший малюнок, це недостатньо тільки, щоб сфотографувати результат роботи архітектури. Більш важливо знайти незвичайне рішення, висунути на перший план особливості будівлі, передати його суть і настрій.

1. Вибір пункту фотографії

Правильний вибір стріляючого пункту відіграє велику роль у вирішенні цієї творчої задачі, це призводить до виявлення виразного кута і настроювання всегосостава. Пункт фотографії визначено відстанню, місцем розташування на поверхні і висоті. Масштаб об'єкта іперспектівизавісіт від відстані. Чим ближче фотограф приїжджає в об'єкт, тим більший це стає. Точка зору - перспективне спотворення зображення.
2. Лінзи та Точка зору

Ти можеш додати більше динаміки до малюнок, якщо ти приїжджаєш в будівлю і стріляєш в нього ізшірокоугольного об'ектіваілі використовуєш найкоротшу центральну можливу довжину. Завжди цікаво дивитися на звичайні форми від різного уявлення. Така точка зору характеризована надзвичайно вираженою перспективою, складаючи діагональниелініі. Індустріальні будівлі, мости та будівельні області завжди отримують вигоду з такого кута, тому що їх окремі особливості висунуті на перший план тоді, в той час як акцент переміщений до їхньої влади та доречності.

малюнок стандартнымилинзамиителеобъективомот високого відстані, навпаки, дає більш випадковий погляд зображенню, відтягує кдокументальномуі реалістичного стилю.
3. Склад і Точка зору

Якщо ти йдеш по будівлі, переміщаючи це в стороні в малюнок трохи (праворуч або ліворуч), ти можеш вирішити проблеми складу, переднього плану і фону, ти можеш знайти кращий пункт фотографії, об'єднаний з правильним освітленням. Як правило, будівлі краще сфотографовані кострубатий, так, щоб подання могло охопити два літаки стін. Це пріносітextensionalityместа і показує архітектурні особливості будівлі. У такому становищі легше показати діагональні лінії, які приносять більше життя до зображення.
У деяких випадках можливо використовувати лобову точку зору, але це часто відчуває нестачу у виразності. Така точка зору є головним чином фактичної в ситуаціях, де вона, ймовірно, висуне на перший план симметрическую постройкуілі показати повторно ритм створення елементів. Передній план може пригладити нудьгу ідеальної картини з деревами, людьми, маленькими архітектурними формами, так само як використанням тональної перспективи і особливостями освітлення.
4. Фон

Крім переднього плану, важливо бачити і проаналізувати фон на картині. малюнок з стертымвторостепеннымболее цікавим поглядом. Щоб зловити цей ефект, необхідно встановити правільнуюапертуру (зазвичай більш відкритий) і вибрати місце, де є деяка зона вільної торгівлі позаду будівлі, в яку ти стріляєш, і ти можеш бачити деякі об'єкти аж ніяк немає (наприклад, частина вулиці).
5. Передній план

Передній план не повинен залучати дуже велику увагу, але це має ясно вписатися до складу малюнок, не зливається з будівлею. Як ідеальний варіант, це повинно відрізнятися від будівлі тоном іліцветом, але це не повинно бути занадто масивно або яскраво. РельсиLaced, заводи, лави, так само як об'єкти, які листуються з метою вбеганія форми, дивляться приємно в малюнок.
6. Арка

Добре згадати про стрілянину від арки, коли зображення обмежено деякою структурою. Щоб уникнути занадто великого контрасту освітлених космічних і темних стін воріт, подверганіедолжно бути виміряна на легкій області малюнок, в той час як передній план може бути освещенвспишкоймаленькой влади. Як альтернативний метод, можливо іспользоватьтреногу, щоб составітьфотографія.
7. Порушення Елементів

Провід, колонки, деякі непривабливі речі зазвичай приносять мало проблеми якщо захоплено в малюнок. Під час подальшої пошти зображення обробка не буде важко позбутися від них, але щоб спростити це завдання, краще знайти місце для того, щоб стріляти, де непотрібні експонати були б помічені на таких одно-кольорових областяхкак стіни, небо, асфальт і т. д. в малюнок.
8.Свет

Ти повинен мати на увазі місце розташування сонця та інших джерел освітлення, коли ти обираєш правильне місце для того, щоб стріляти. Світло, ймовірно, буде помічений на будівлі кострубатий, означаючи, що це має бути позаду фотографа й осторонь небагато. Це дозволяє тобі:

- Деталі прикраси основного моментазданія і, через розбіжності у висвітленні стін, ти можеш показати з трьома размерностьюіз об'єкта.
- Злови хороші яскраві светина вікнах, особливо вранці і ввечері, коли сонце досить низько вище горизонту.
- Сховай деякі дефектиілі навколишні недоліки. Зображення стало б протиставленням і яскравий.
9. Пункти фотографії

Залежно від вертикального розташування є три типи фотографії: нормальні, нижчі і верхні пункти фотографії.

a. Нормальний пунктстреляет від зросту людини. Це дозволяє нам пропускати будівлю так само, як це зазвичай помічається. Переконайся, що твоє будівля не підрізати. Якщо ти залишиш будівля без його даху або підстави, то фотографія не буде чудовий. Якщо в тебе немає ніякої можливості утримувати цілий будинок у фотографії, краще сконцентруватися на її деталях, елементах художнього оформлення, фрагментах картин, вікон, фотографуючи їх близько.

b. Більш низький пунктдает почуття величі і створює враження від більшого виміру будівлі. Об'єднаний з гострою точкою зору, яку ти можеш отримати, стріляючи з ширококутним об'єктивом від маленького відстані, у тебе може бути відчуття маси зважування на тебе (наприклад, міст). Небо зазвичай береться як фон для цих малюнок. Пухнасті білі хмари на синьому фоні, кольорових переходах під час сходу сонця або заходу роблять картини дійсно гарними. У громоподібним небі є почуття занепокоєння, особливо якщо сонце низько вище горизонту, висвітлюючи фасад будівлі. Але коли небо є сірим і пригнічення поглядів, покрите рівномірно хмарами, фотографія не буде виразний, якщо фотограф не хотів постачати те почуття депресії. В таких погодних умовах не рекомендується використовувати більш низький пункт фотографії.

c. Верхній пунктподчерківает масштаб зображених областей, показуючи повітря іместо. малюнок від вищезгаданих показів загальні плани зображення і зменшень цінність кожної окремої структури. Будівлі (якщо вони застрелені від висоти) погляд точно так само як іграшки, але ти можеш використовувати цей спеціальний ефект бачити незвичайну і приховану картину доріг, чвертей, річки і т. д., ще більш цікаво зняти в країні: області схожі на кольорове покриття та точні осередки садів з детальним плануванням і крихітними будівлями.
Верхня точка зору вельми оригінальна, частково тому що не легко влаштувати вбеганіе таких умов. Це пов'язано з романтичною настроєм. Наприклад, елегантна покрівля плитки старих міст майже запрошують нас блукати через них, і вечірні малюнок мегалополіса залишають відчуття містичного польоту по сонному місту.
9. Горизонт

Коли ти стріляєш від таких надзвичайних пунктів як нижчий і верхній, положення лінії горизонту грає важливу роль. Краще помістити це в Золотий Перетин (це - приблизно 35% від краю малюнок. Ти можеш вибрати більш низьку або верхню частину малюнок, вона залежить від положення об'єкта, на який ти хочеш зосередити увагу глядача. Наприклад, якщо це - найвищий будинок з мальовничим небом на тлі, таким чином лінія горизонту повинна бути знижена. Це завдання знижує будівлю до землі, ти повинен помістити лінію горизонту у верхню частину малюнок.
10.Вертікалі

брати увагу на вертикалі. Фотографуючи великим планомфотографію від нижчого пункту, ти отримуєш дуже активну точку зору і сильну конвергенцію будують вертикальних ліній. Результат - перекручена геометрія, яка змушує нас відчувати, що будівля падає. Невелике спотворення перспективи є прийнятним, це, здається, є природним і додає відчуття висоти.

Щоб позбутися від вертикального викривлення, рекомендується використовувати лінзу довгого централ крок далеко, або якщо є можливість, ти можеш стріляти від протилежної будівлі (це означає, що точка зору повинна бути в піввисоті будівлі, в яку ти стріляєш.) Ти повинен держатькамерувертікально, щоб лінза знаходиться на тій же самій лінії як камера. Спробуй помістити цілу будівлю у верхню половину малюнок, так, щоб пізніше ти міг підрізати підстава, щоб отримати нормальне зображення, не падаявертікалі.


Джерело: http://www.pro-photo.org.ua/
Категорія: Фотолюбителям і не тільки | Додав: mustang (08.01.2012) | Автор: VIPuts
Переглядів: 753 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:



Copyright MyCorp © 2024

Безкоштовний хостинг uCoz