Ми переїхали http://zaritskyy.wix.com/foto
//vk.com/phzaritskyy


Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSSГоловна | Статті та афоризми

Меню сайту
Категорії розділу
Фотолюбителям і не тільки [34]
Цікаві факти [68]
Афоризми [4]
Загадки [4]
Корисні поради та вказівки [5]
Історії [9]
Гумор [8]
Здоров'я [8]
Меню
Block title
Пошук
Опитування №2
Чи любити ви фотографувати?
1. Так люблю.
2. 50/50.
3. Ні! Не люблю.
4. Важко відповісти
5. Ще не знаю.
6. Відповіль дам завтра. :-)
Всего ответов: 101
Що саме Ви любите фотографувати?
Всего ответов: 96
...
Статистика
Головна » Статті » Фотолюбителям і не тільки

Як фотографувати зимою
Як фотографувати на морозі, щоб не пошкодити камеру? Чи варто побоюватися конденсату?


Більшість початківців фотографів заглиблюються в прочитання документації до камери і приходять в жах, тому що виявляється, що на холоді фотографувати не можна. Насправді, на холоді фотографувати можна.


Звичайно, фотографування на морозі аж ніяк не продовжує життя камері, але з іншого боку, прикро витратити купу грошей і зберігати камеру в шафі. Навіть у найлютіші морози можна знімати, правда, недовго. Якось прогулюючись при температурі -25 ° C, моя камера витримала хвилин 30, а мене самого вистачило на 5 хвилин довше:)


Фотографуючи на морозі, я вам раджу більше думати про те, щоб не відморозити пальці, інакше навесні вам нічим буде натискати на кнопку. На відміну від відморожених рук і ніг, камеру можна полагодити, в крайньому випадку, купити нову. Але не все так страшно, як здається.


Спочатку в камері замерзає екран. У залежності від морозу, ви через якийсь час побачите, що екран почав гальмувати, оновлюючись по кілька секунд, а потім і зовсім перестав працювати. Це перший сигнал, що пора шукати тепле місце.

Після екрану перестає працювати затвор. Мастило густіє і затвор починає зависати. На цьому етапі ваша прогулянка закінчена, тому що знімати ви більше не зможете. У моїй практиці затвор замерзав швидше, ніж я, при температурі нижче -20 ° C.

Ось чому важливо вміти швидко фотографувати, тобто, добре володіти своєю камерою. Чим вільніше ви користуєтесь з камерою, тим більше кадрів у вас вийде зробити.

Коли ви з камерою остаточно замерзли, перш ніж йти грітися, камеру треба засунути назад у фотосумку. Зайшовши в приміщення, не варто діставати камеру з сумки протягом перших 10-15 хвилин, і вже тим більше не варто її включати.


Коли ви з морозу заходите в тепле приміщення, з-за вологості повітря на камері і деталях камери утворюється конденсат. Якщо електроніка намокла через конденсат, а ви намагаєтеся включити фотоапарат, то легко влаштувати коротке замикання і зіпсувати камеру. Крім того, конденсат може залишати сліди на матриці і на лінзах, тому матрицю доводиться чистити навіть тим, хто об’єктиви ніколи не міняв.


Залишаючи камеру в сумці, ви ізолюєте її від теплого повітря і даєте можливість плавно зігрітися. У цьому випадку конденсат не утворюється, або утворюється в незначних кількостях.

До речі, якщо на камеру потрапляє сніг, це не страшно. Ви просто його регулярно скидаєте, не даючи танути.

Ще одна хитрість у тому, що чим холодніше, тим швидше розрядиться акумулятор. У принципі, якщо на морозі акумулятор закінчився, можна його злегка пожвавити, погрівши в кишені. Одягайтеся тепліше і йдіть шукати вдалі зимові кадри.



Джерело: http://slafko.org.ua/
Категорія: Фотолюбителям і не тільки | Додав: mustang (12.03.2011)
Переглядів: 724 | Теги: Зимою | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:



Copyright MyCorp © 2024

Безкоштовний хостинг uCoz