Ми переїхали http://zaritskyy.wix.com/foto
//vk.com/phzaritskyy


Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSSГоловна | Статті та афоризми

Меню сайту
Категорії розділу
Фотолюбителям і не тільки [34]
Цікаві факти [68]
Афоризми [4]
Загадки [4]
Корисні поради та вказівки [5]
Історії [9]
Гумор [8]
Здоров'я [8]
Меню
Block title
Пошук
Опитування №2
Чи любити ви фотографувати?
1. Так люблю.
2. 50/50.
3. Ні! Не люблю.
4. Важко відповісти
5. Ще не знаю.
6. Відповіль дам завтра. :-)
Всего ответов: 101
Що саме Ви любите фотографувати?
Всего ответов: 96
...
Статистика
Головна » Статті » Фотолюбителям і не тільки

Помилки фотографії: червоні очі, розмиті фотографії та інші
Для новачків в цифровій фотографії вчинення помилок на перших кроках не є чимось особливим. Раніше я також допускав кошмарні помилки, і мої знімки могли бути воістину жахливі!

Далі описані п’ять найбільш частих помилок у фотографії. Якщо вам вдасться їх уникнути, запевняю вас, якість ваших знімків значно покращитися!

Чому на фотографії червоні очі?


Фотографія з червоними очима

Причиною появи так званих червоних очей на знімку є відображення світла спалаху сітківкою очей знімається вами суб’єкта. Це дуже поширена проблема, навіть професійні фотографи нерідко стикаються з нею. Кращий спосіб прибрати червоні очі – знімати без спалаху. Однак, якщо умови освітлення настільки погані, що без спалаху знімати неможливо, попросіть людину, яку ви знімаєте, повернутися убік камери, але не дивитися прямо в об’єктив.


Розмиті фотографії


Не чітка, розмита фотографія

Тремтіння фотоапарата або рух об’єкт зйомки може послужити причиною розмитих фотографій. Якщо суб’єкт зйомки нерухомий, найкращим виходом буде використання штатива. Якщо ж ви знімаєте об’єкт, що рухається, використовуйте режим зйомки в русі або якнайменші витримки в ручних режимах. У фотоапаратах використовується різне позначення цього режиму (найчастіше Tv), так що вам необхідно прочитати інструкцію і дізнатися, як він називається у вашій моделі. В такому режимі ви самі регулюєте швидкість затвора (витримку) і це дозволить знімати рухомі об’єкти.

Суб’єкт зйомки знаходиться дуже далеко


Об'єкт зйомки занадто далеко

Якщо суб’єкт зйомки знаходиться дуже далеко від фотографа, на отриманій фотографії не може знайти на чому сфокусуватись. Коли ви намагаєтеся захопити в свій знімок як можна більше, він тільки програє. Таку проблему досить просто виправити – підійдіть ближче до суб’єкта зйомки. Якщо наблизитися ви не можете, використовуйте оптичний зум. Ви зможете переконатися, що, наближуючи об’єкт зйомки, ви не тільки поліпшите його вигляд на фотографії, а й вид знімка в цілому.

Недотримані фотографії

Недостатня експозиція є однією з найбільш часто вчиняються помилок. Це означає що знімок не отримав достатню кількість світла і виявиться занадто темним. Якщо ви знімаєте в приміщенні, перемістіть об’єкт ближче до вікна або наблизьтеся до суб’єкта зйомки. Крім цього ви можете вручну встановити швидкість затвора.

Перетримані фотографії

Ваші знімки засвічені. Занадто яскраве сонячне освітлення, а також спалах можуть засвітити ваші фотографії, і на них можна буде знайти дуже світлі або занадто темні ділянки. Кольори на таких фотографіях розмиті, і ви не зможете розглянути деталі. При зйомці в яскравий сонячний день, знайдіть тінь. При зйомці зі спалахом не підходите до суб’єкта занадто близько.

Описані тут помилки фотографії досить часто зустрічаються. Кращий спосіб уникнути їх появи – вчитися на них. Знімайте як можна більше і спостерігайте за якістю отриманих фото. Якщо якість вас засмутило, згадайте при яких умовах і з якими налаштуваннями ви знімали. Не робіть тих же помилок у майбутньому!



Джерело: http://slafko.org.ua/
Категорія: Фотолюбителям і не тільки | Додав: mustang (12.03.2011)
Переглядів: 1827 | Коментарі: 2 | Теги: Помилки фотографів. | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:



Copyright MyCorp © 2024

Безкоштовний хостинг uCoz