Ми переїхали http://zaritskyy.wix.com/foto
http://vk.com/phzaritskyy


Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSSГоловна | Статті та афоризми

Меню сайту
Категорії розділу
Фотолюбителям і не тільки [34]
Цікаві факти [68]
Афоризми [4]
Загадки [4]
Корисні поради та вказівки [5]
Історії [9]
Гумор [8]
Здоров'я [8]
Меню
Block title
Пошук
Опитування №2
Чи любити ви фотографувати?
1. Так люблю.
2. 50/50.
3. Ні! Не люблю.
4. Важко відповісти
5. Ще не знаю.
6. Відповіль дам завтра. :-)
Всего ответов: 101
Що саме Ви любите фотографувати?
Всего ответов: 96
...
Статистика
Головна » Статті » Здоров'я

Наука про невинність – Телегонія

Люди, що вступають у шлюб, здебільшого хочуть мати дітей. Але не всі знають, як впливає на здоров’я потомства незайманої чистоти, що саме від неї залежить – якими будуть ваші діти … Наші предки знали про це: вони вміли помітити, що від гулящою дівчини не буває гарного потомства. Тому морально занепалу дівчину вважали зіпсованою, негідною заміжжя.

У наш час зв’язок невинності з якістю потомства змогли пояснити генетики, що відкрили в минулому столітті явище телегонії.

А почалося відкриття з того, що приблизно 150 років тому коннозаводчіков, виводили нові породи коней, для підвищення витривалості вирішили схрестити коня із зеброю. Досліди не вдалися: не відбулося ні єдиного зачаття – ні в коней від чоловічих особин-зебр, ні у зебр-кобил. Досліди припинили і про них постаралися забути, вважаючи, що справа закінчена. Однак через кілька років у кобил, що побували в дослідах, стали народжуватися смугасті лошата. Від породистих жеребців! ..

Приголомшений науковий світ назвав це явище телегонією. Досліди сучасників – Ч. Дарвіна, професора Флінта, Фелікса Ладантека та інших вчених – з іншими тваринами – підтвердили даний феномен. Ф. Ладантека написав книгу "Індивід, еволюція, спадковість і неодарвіністи” (М. 1889 р.). де у главі "Телегонія, або Вплив першого самця” описав проведені досліди. Тільки практики-собаківники давним-давно знали: якщо хоча б раз породиста сука пов’яже псом-дворнягою і навіть, якщо в результаті цього, у неї від нього щенят не буде, то в майбутньому все одно породистого потомств від неї чекати нічого.

Голуб’ятники також про це добре знають. Якщо непородних голуб "потоптав” породисту голубку, eе відразу вбивають, тому що, навіть при самому "елітному” дружині у неї будуть тільки нечістопородние діти; то пір’ячко в хвості не ті, то колір дзьоба, то ще що-небудь.

Чи повинні сучасні дівчата, що приймають рішення ще до шлюбу почати інтимне життя, знати це? Безперечно. Однак, про це ніхто не знає.

І до нашого часу склалася парадоксальна ситуація: знають про це явище, що має пряме відношення до народження повноцінного потомства, переважно лише тваринники. Інакше б у Росії не було кращих порід тварин – ні породистих скакунів, ні молочних корів, ні відмінних соболів …
До слова сказати, вітчизняні хутра завоювали третю частину світового хутрового ринку!

Відкриття телегонії в 19 столітті відразу ж було заховано від людей, тому що відкривав таємничі завіси доль безлічі людей – простих і великих. Але головне, воно міцно закривало дорогу для всякого роду сексуальних революцій, а це не входило в плани ворога роду людського.

Для засекречування була знайдена і навіть внесена в енциклопедію зручна фраза: нібито явище телегонії не підтвердилося … Але, як кажуть, немає нічого таємного, що не зробилося б явним. Особливо коли почали проводитися на території Радянського Союзу міжнародні фестивалі, стали нерідкими факти, коли наші російські дівчата стали народжувати від білих генетично здорових СВОЇХ чоловіків – дітей "ні в матір, ні в батька, а в чорного і дебільного молодця”.

Причиною появи цих дітей була генетична мутація хромосомного ланцюжка; багато років тому сталася позашлюбний зв’язок стала виною сімейних трагедій. Що тут приховувати, "дівчата – дошлюбні жінки”, особливо з числа численних повій, "диких” або організованих "ескорт – послугами”, сьогодні часто дарують своїм "законним коханим” приховані плоди дошлюбних статевих зв’язків – наркоманів, токсикоманів, гомосексуалістів або психічно неповноцінних , біснуватих придурків-дітей.

Отже, телегонія (від "теле” – далеко і "жени” – народження) – наука, яка стверджує, що на потомство жіночої особини впливають усі її попередні статеві партнери. І особливо – перший чоловік. Саме він, а не майбутній батько дитини, закладає генофонд потомства кожної жінки, незалежно від того, коли і від кого вона буде народжувати своїх дітей. Він, що порушив невинність, стає як би генним батьком усіх майбутніх дітей жінки.

Природно, що і в даний час у теорії "телегонії” незліченна безліч супротивників, які приводять "результати досліджень і дослідів”, доводячи, що телегонія – це маячня, що рахуватися з нею – це не поважати себе і свої бажання. Більшість цих теоретиків – люди зацікавлені, тому що індустрія порнографії потерпить істотні збитки, якщо явище телегонії буде вивчатися дітьми зі шкільної лави. Тому для них прибутковіше, якщо наші діти почнуть вивчати в школі програму "Планування сім’ї”, що сприяє розтління бу-дущего покоління, а, отже, – поповненню їхнього гаманця.


З духовної точки зору телегонія пояснюється дуже просто: душа впливає на тіло. "Гени” – це емоції, враження душі матері до зачатої у ній дитині: якщо мати про щось думає – це обов’язково відіб’ється на дітях, і обов’язково народяться схожими на того, кого вона полюбила перший раз, – тому що почуття це дуже сильне , практично незабутнє.

Святий Амвросій Медіоланський назвав його "даром першого шлюбу” від Бога. Воно виникає навіть за відсутності фізичної близькості, – саме тому раніше дівчат ховали в теремах. А зараз дівчата бачать всі … Святий Іоанн Златоуст писав: "Як може бути незайманою та, у якої спалена совість? .. Ти не одружувалася? Але це ще не дівоцтво ".

Так що дівоцтво зберегти не просто, а повернути – ще більший працю. Зате і нагорода велика: діти, які народжуються від цнотливих батьків – це благословення Боже, вони на радість у житті, на допомогу і розраду в старості, а не на ганьбу і страждання.


За матеріалами монастирської православної газети "КОВЧЕГ”
Протоієрей МИКОЛА (Головкін)Джерело: http://chavo.in/
Категорія: Здоров'я | Додав: mustang (16.07.2011) | Автор: Протоієрей МИКОЛА (Головкін)
Переглядів: 510 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:Copyright MyCorp © 2019

Безкоштовний хостинг uCoz