Ми переїхали http://zaritskyy.wix.com/foto
//vk.com/phzaritskyy


Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSSГоловна | Статті та афоризми

Меню сайту
Категорії розділу
Фотолюбителям і не тільки [34]
Цікаві факти [68]
Афоризми [4]
Загадки [4]
Корисні поради та вказівки [5]
Історії [9]
Гумор [8]
Здоров'я [8]
Меню
Block title
Пошук
Опитування №2
Чи любити ви фотографувати?
1. Так люблю.
2. 50/50.
3. Ні! Не люблю.
4. Важко відповісти
5. Ще не знаю.
6. Відповіль дам завтра. :-)
Всего ответов: 101
Що саме Ви любите фотографувати?
Всего ответов: 96
...
Статистика
Головна » Статті » Здоров'я

В які міфи про куріння вірять сучасні курці?
У кожного часу - свої легенди. У стародавніх греків - одні, у середньовічних лицарів - інші. У сучасному світі легенд не менше, якщо не більше, адже інформація тепер не має меж, народи різних країн і материків можуть хаотично змішуватися, як змішується їхня культура, вірування і переконання.


Втім, деякі легенди універсальні і дивно живучі. Наприклад, легенди про куріння та курців. Ось найпоширеніші з них.

1. Куріння допоможе стати стрункішою і знизити вагу

А ви ніколи не бачили тих, що палять Гаргантюа? І що, у них апетит менше, ніж в інших людей, або талія тонше (у відсотковому співвідношенні до жировим складкам)? На жаль, зв'язок між курінням і ожирінням має тільки зворотну залежність. Людина, що кидає курити (особливо кидає курити не в перший раз, що кидає постійно і регулярно), більше нервує. Багатьом необхідно чимось зайняти себе, тому й придумали всякі цукерки та пастилки для "бросальщіков", до того ж такі таблетки нерідко мають присмак тютюну.

А так як одного із задоволень (сигарети або сигари) звичайної повсякденному житті не вистачає тим, хто кидає курити, на виручку приходить задоволення інше - більше, частіше і посмачніша поїсти. Не секрет, що багато людей, схильні до повноти, їдять для задоволення - особливо, коли "все погано" і треба отримати хоча б маленьку порцію щастя. Куріння не відбиває апетит і не зменшує розмір шлунка. А для прагнучих до краси важливі не тільки стрункість, а й чиста шкіра, білі зуби, свіжий подих - саме те, що відсутній у завзятого курця.

2. Куріння заспокоює, знімає нервове напруження

Особливо, якщо напруга і занепокоєння викликано відсутністю звичної сигарети і чергової порції тютюну. Тоді так, заспокоює. Але хіба не палять люди більш нервові й неспокійні, ніж курці? Приблизно так само наркомани розповідають про те, що поки вони "в системі" - у них нічого не болить і все в порядку. А варто лише не прийняти дозу - і відразу нерви, судоми, нав'язливі стани. А якщо спробувати "зіскочити", то починається ломка. Та й всякі хвороби починаються. Поки "в системі" - був здоровий (у всякому разі, нічого не відчував), як тільки спробував кинути - одразу захворів. А хворим покладаються всякі послаблення.

3. Для того, щоб краще зосередитися і приступити до роботи - треба закурити

Це як ритуал. Наші пращури, доісторичні мисливці, перед тим, як вирушати на роботу (вибачте, на полювання) і добувати, наприклад, мамонта, робили деякі обряди, що забезпечують успіх. Ритуальні танці та молитви про супутню на полюванні удачі існують і понині - в деяких дивом збереглися диких племенах.

А в сучасному світі перед початком роботи прийнято вийти до курилки, викурити одну-другу сигарету, поділитися з колегою нею або своїми думками, налаштуватися на роботу. У курилку виходять навіть не палять співробітники, тому що не можна не брати участі в ритуальних танцях. Саме під час таких ритуалів і можна отримати важливу інформацію, почути те, що не обговорюється в кабінеті, і навіть прийняти будь-яке рішення, виробити лінію поведінки.

4. Курящий чоловік (особливо підліток) виглядає більш дорослим і самостійним, більш "крутим"

Аргументація для підлітків. Нормальній самодостатньому дорослій людині і в голову не прийде сумніватися в своїй дорослості, "крутості" і самодостатності. І навіть "бути як усі" вже не хочеться. Залишається палити за звичкою або тому, що не можеш кинути.

5. Куріння - це престижно

Більшість людей курять відносно недорогі марки сигарет, якщо не сказати - зовсім дешеві. Якщо викурювати пачку-другу в день, то на дорогі сигарети грошей не набереш. І що престижного в цьому? У більшості західних країн іде пропаганда здорового способу життя, і думка про те, що схильність до куріння швидше свідчить про слабкість, ніж про силу духу, вже ні для кого не є новою.

6. Паління небезпечне для здоров'я. Для всіх, але не для мене

Хвороби, як правило, проявляються після 10-15 років безперервного і активного куріння. Розповідати п'ятнадцятирічному хлопцеві про можливу імпотенції, яка чекає на його років через ... надцять внаслідок звуження кровоносних судин (і не тільки в легенях і дихальній системі) - марно. Він просто ще не може це собі уявити. Рак легенів і шлунка - теж страшно, але все ще далеко, до такого віку ще дожити треба. Так навіщо ж відмовляти собі в задоволення?


Джерело: http://www.eleany.ru/
Категорія: Здоров'я | Додав: mustang (16.07.2011) | Автор: Надія Рубі
Переглядів: 946 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:



Copyright MyCorp © 2024

Безкоштовний хостинг uCoz